ÖVRIGT / Speglar / Speglar 14488468
nr 1448 8468
Speglar
Ett par, Nyrokoko, 56x43 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:06:15
14/2 19:47:53